Çfarë bëni ju doni për të ruajtur?

Çfarë bëni ju doni të dyqan

Produkte të reja

 • eksportimi
  vend

 • Fabrika
  zonë

 • %

  Ndihmë kursim
  hapësirë

 • partnerët
  në mbarë botën

pse na zgjodhet ne

 • Mbi 18 vjet përvojë

  Ne jemi një prodhues dhe furnizues i një gamë të gjerë të sistemeve industriale dhe tregtare ruajtjen tortues dhe trajtimin e materialeve e pajisjeve që nga viti 2001.

 • 10 vjet garanci

  Çdo pjesë ju bleni në SPIETH tortues është i pajisur me garanci 10-vjeçare.

 • Pa pagesë Design / Tortues certifikatën e sigurisë

  Dizajn të lirë për zgjidhje tuaj depo. Ne garantojmë shërbimin më të mirë të konsumatorëve me CE, ISO, AS-4084 miratuar.

Blog ynë

 • Si Gravity Roller tortues Works?

  Të gjithë e dimë se çdo tortues storage depo ka karakteristikat e veta unike funksionale, e cila do të ndahet në tortues thjeshtë magazinimit dhe tortues më komplekse. Gravity rul tortues janë më të komplikuara në strukturë dhe kanë nevojë për më shumë pjesë gjatë theinstallation. Në fakt, gravitetit rul ...

 • Udhëzues Of Drive në tortues Përdorimi

  Për operimin e magazinës, një nga mënyrat më efektive për të përmirësuar menaxhimin e depos është që të përmirësojë metodën e menaxhimit të punës të magazinës, dhe tjetra është për të gjetur mënyra për të rritur kapacitetin e ruajtjes të magazinës. Drive-në raft në mënyrë efektive mund të rrisë sasinë e dyqan goo ...

 • Cilat janë aplikacionet e llojeve të ndryshme Magazina tortues?

  Në ditët e sotme, me zgjerimin e vazhdueshëm të madhësisë së tregut tortues magazinimit depo, gjithnjë e më shumë lloje të magazinës tortues është bërë. Çdo tortues storage ka karakteristikat e veta unike. Në mënyrë që të jetë në gjendje për të përshtatur për përdorimin e industrive të ndryshme, këto depo tortues çdo ...

 • Cilat janë çështjet kur duke përdorur makinë nëpër paletë Racks?

  Në mesin e shumë magazinimit paletë tortues në treg sot, ka disa të njohura tortues magazinimit paletë. paletë tortues të tilla kanë më shumë konsumatorë dhe janë më të zakonshme në treg. Drive Nëpërmjet paletë tortues kryejnë shumë mirë në lloje të ndryshme të depove. Organi kryesor i makinë nëpër Pa ...

 • Si A kat i ndërmjetëm Floor tortues Permiresimi Magazina Shfrytëzimi?

  Depoja tortues është një pjesë shumë thelbësore e operacionit depo me një rol të rëndësishëm të të gjithë magazinës. Si një multi-layere kat të ndërmjetëm tortues, kati i kat i ndërmjetëm mund të përdorni hapësirën në mënyrë më efikase në ruajtje. Cilat janë avantazhet e kat të ndërmjetëm në përmirësimin e utilizatio ...