FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshojë në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas na kontaktoni kompaninë tuaj për informacion të mëtejshëm.

A keni një sasi mënyrë minimale?

Po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi të vazhdueshme mënyrë minimale. Nëse jeni duke kërkuar për të rishes, por në sasi shumë më të vogla, ne ju rekomandojmë që të rrisë sasinë tuaj për të arritur çmimin tona më të mira.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Çfarë është koha mesatare çojë?

për mostra

Kohë të çojë është rreth 7 ditë të lirë për të ngarkuar dhe vetëm të ngarkuar për koston e mallrave.

Për prodhimin në masë

Ora çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, T / T, L / C:
depozitave 30% paraprakisht, bilanc 70% kundrejt kopjes së B / L.

Çfarë është garanci produkti?

Ne garanci tortues jonë dhe sirtar per 5-vjet Me përjashtim të operacionit të pahijshme e njeriut.

Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në garanci ose jo, kjo është kultura e kompanisë sonë për të adresuar dhe zgjidhur të gjitha çështjet e konsumatorëve për kënaqësinë e të gjithëve

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën. Ju lutemi të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Si mund të instaloj racks?

Ne ofrojmë detajuar instaluar udhëzim për çdo lloj të shelfit. Nëse është e nevojshme, ne gjithashtu të japë inxhinierë video për të lira.

Si mund të shkoj kuotimit të shpejtë?

(1) madhësia e depos?

(2) paletë raft dimension: Lartësia * Thellësia * Length?

(3) Sa shtresa?

(4) kapaciteti ngarkuar i secilit nivel? (Nëse është e mundur, mund të ju lutemi më tregoni se çfarë janë të mirat tuaja?)

(5) Ngjyra RAL?

(6) Si shumë gjire (vendos)?

Duan të punojnë me ne?