за нас

spiethlogo (大) 1

Spieth (Xiamen) Технологија копродукции, Ltd е основана во 2001 година Ние сме производител и снабдувач на широк спектар на индустриски и комерцијални складирање тешкиот системи и материјали ракување со опрема.

Ние сме специјализирани во консултации, дизајн и инсталација на ефективни тешкиот и решенија за складирање; снабдување на различни материјали опрема за ракување на различни индустриски и комерцијални сектори, како и приватни и јавни институции од целиот свет.

Ние користиме високо квалитетни материјали кои се дадени од страна на Шангај Baosteel група (најголемата фабрика за челик во Кина). Имаме напредни авто електростатско прав сликарство линија и 2 системи за чистење пред-третман.

На Spieth, ние веруваме во доведување производи и опрема со кои се гарантира највисоко ниво на квалитет на усогласеноста со индустриски стандарди. Ние исто така веруваме дека секоја продажба и на проектот, без оглед на големината или вредност, заслужуваат нашата целосна поддршка од планирање преку нашата одлична услуга по продажбата.

1
2

За да се подобри услуги на нашите клиенти, ние имаме воспоставено пред-продажба и по продажба на услуги и прават напори да им обезбеди на своите клиенти со одлични, навремено и ориентирани кон иднината технички услуги. Spieth задоволи различните потреби на нашите клиенти, да се подобри задоволството на клиентите, да се воспостави долгорочен однос понудената партнер со вас!

Нашата филозофија е да ви помогне да се направи целосна употреба на магацински простор, егзалтација користење дозвола база на податоци, можност за продолжување складирање. Ние, исто така, да се минимизираат трошоците, секоја педа и секој денар е оптимизиран на инженерски производи.

3